O nás

Sme obchodná spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom najlepších kozmetických značiek, ktoré nájdete na slovenskom trhu. Neustále sledujeme požiadavky našich zákazníkov aby sme vedeli vyhovieť aj našim najnáročnejším klientom. Keďže pre nás nie je ľahostajná príroda, ktorá nás obklopuje, vyberáme kozmetiku, ktorá obsahuje prírodné zložky, je certifikovaná alebo je na prírodnej báze, s rozložiteľnými zložkami. Pretože našou prioritou je kvalitná kozmetika a spokojnosť zákazníka.

Do nášho portfólia patria značky ako Joanna – profesionálna vlasová kozmetika, ktorá sa stará o vlasy už vyše 35 rokov, s rozšíreným segmentom telovej kozmetiky. Saraya – je kozmetika s úspešnou líniou s extraktom kozieho mlieka. Delia Cosmetics25 rokov na trhu vo vlastnom laboratóriu vytvára pre vás bezpečné a spoľahlivé produkty od farbenia obočia, omladzujúce krémy na tvár, až po účinné pleťové séra.

Novinka v našom portfóliu je maďarská značka Schüssler Natur CosMEDics V roku 1873 nemecký lekár Wilhelm Schüssler vytvoril terapeutický systém na báze minerálnych solí na základe princípov homeopatie, ktorý môže nahradiť – na energetickej úrovni – biochemické účinky 12 esenciálnych minerálnych solí nachádzajúcich sa v tele. Soli pracujú na úprave biochemickej nerovnováhy a nedostatku vo vnútri bunky a na obnovení metabolickej nerovnováhy pomocou stimulačnej terapie. 

Pri našej bohatej ponuke produktov nezabúdame samozrejme ani na našich najmenších. Pre detičky tu máme už roky známe značky Baby Nova a Baby Bruin.