O nás

  Sme obchodná spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom najlepších kozmetických značiek, ktoré nájdete na slovenskom trhu. Neustále sledujeme požiadavky našich zákazníkov aby sme vedeli vyhovieť aj našim najnáročnejším klientom. Keďže pre nás nie je ľahostajná príroda, ktorá nás obklopuje, vyberáme kozmetiku, ktorá obsahuje prírodné zložky, je certifikovaná alebo je na prírodnej báze, s rozložiteľnými zložkami. Pretože našou prioritou je kvalitná kozmetika a spokojnosť zákazníka. 

     Do nášho portfólia patria značky ako Joanna – profesionálna vlasová kozmetika, ktorá sa stará o vlasy už vyše 35 rokov, s rozšíreným segmentom telovej kozmetiky. Saraya – je kozmetika s úspešnou líniou s extraktom kozieho mlieka. Delia Cosmetics – vo vlastnom laboratóriu vytvára pre vás bezpečné a spoľahlivé produkty od farbenia obočia, omladzujúce krémy na tvár, až po účinné pleťové sérá. Maternea – kompletný kozmetický sortiment pre budúce mamičky. Špecializuje sa na starostlivosť pokožky žien počas tehotenstva a po pôrode. Adex – jedinečné tvary obalov produktov a vysoké percento prírodných zložiek pre radosť z používania. 

     Tešiť sa môžete taktiež na značky, ktoré pripravujeme. OnlyBio produkty pre dospelých, s ktorými znižujete vašu ekologickú stopu. Vegánske prírodné produkty sú totiž v rozložiteľných obaloch vyrobené v továrni, ktorá neprodukuje odpad. A s radosťou pre vás pripravujeme aj kozmetiku Schüssler, ktorá je jediná kozmetika s minerálnymi soľami Dr. Schüsslera. Kozmetika pracuje nielen na povrchovej úrovni pokožky, ale preniká hlboko do tkanív a lieči. 

    Pri našej bohatej ponuke produktov nezabúdame samozrejme ani na našich najmenších. Pre detičky tu máme už roky známe značky Lovi a Canpol babies. Z kozmetiky si môžu mamičky pre svoje detičky vyberať z hypoalergénnej značky Bebble a z certifikovanej prírodnej kozmetiky OnlyBio Baby&Kids.