O nás

  Sme obchodná spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom najlepších kozmetických značiek, ktoré nájdete na slovenskom trhu. Neustále sledujeme požiadavky našich zákazníkov aby sme vedeli vyhovieť aj našim najnáročnejším klientom. Keďže pre nás nie je ľahostajná príroda, ktorá nás obklopuje, vyberáme kozmetiku, ktorá obsahuje prírodné zložky, je certifikovaná alebo je na prírodnej báze, s rozložiteľnými zložkami. Pretože našou prioritou je kvalitná kozmetika a spokojnosť zákazníka. 

     Do nášho portfólia patria značky ako Joanna – profesionálna vlasová kozmetika, ktorá sa stará o vlasy už vyše 35 rokov, v súčasnosti rozširuje svoj segment aj o telovú kozmetiku. Talianska značka Biokap – je líder na trhu v oblasti farbenia vlasov na prírodnej báze. V ich portfóliu nájdete aj certifikované bio šampóny, pre dokonalú krásu vlasov s rešpektovaním prírodnej rovnováhy. Delia cosmetics – vo vlastnom laboratóriu vytvára pre vás bezpečné a spoľahlivé produkty od farbenia obočia až po účinné sérá. Maternea – táto kvalitná kozmetika sa špecializuje na starostlivosť žien počas tehotenstva a po pôrode.  Pripravujeme taktiež značku OnlyBio – vegánske prírodné produkty v rozložiteľných obaloch vyrobené v továrni, ktorá neprodukuje odpad.

    Pri našej bohatej ponuke produktov nezabúdame samozrejme ani na našich najmenších. Pre detičky tu máme už roky známe značky Lovi a Canpol babies. Z kozmetiky si môžu mamičky pre svoje detičky vyberať z hypoalergénnej značky Bebble.