O nás

Sme obchodná spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom najlepších kozmetických značiek, ktoré nájdete na slovenskom trhu. Keďže pre nás nie je ľahostajná príroda, ktorá nás obklopuje, vyberáme kozmetiku, ktorá obsahuje prírodné zložky, je certifikovaná alebo je na prírodnej báze, s rozložiteľnými zložkami. Pretože našou prioritou je kvalitná kozmetika a spokojnosť zákazníka.

Do nášho portfólia patria značky ako Joanna – profesionálna vlasová kozmetika, ktorá sa stará o vlasy už vyše 35 rokov. Saraya – je kozmetika s úspešnou líniou s extraktom kozieho mlieka. Delia Cosmetics, 25 rokov na trhu vo vlastnom laboratóriu vytvára pre vás bezpečné a spoľahlivé produkty od farbenia obočia, omladzujúce krémy na tvár, až po účinné pleťové séra. 

Novinkami v našom portfóliu sú maďarské značky Schüssler Natur CosMEDics s fantastickými kozmetickými výrobkami a NaturCleaning  s antialergénnymi pracími gélmi a avivážami.

Pri našej bohatej ponuke produktov nezabúdame samozrejme ani na našich najmenších. Pre detičky tu máme už roky známe značky Baby Nova a Baby Bruin a pracie gély a aviváže značky Zazie bébé.