Kozmetika

Saraya ponúka mimoriadne obľúbenú kozmetiku na starostlivosť o telo a tvár s kozím mliekom. Venuje sa tiež vlasovým prípravkom pre domáce a profesionálne použitie, od vlasových šampónov cez stylingové produkty až po výrobky na farebenie a zosvetľovanie vlasov.

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

KOZMETIKA SO SILOU PRÍRODY

Línia vlasových produktov inšpirovaná bohatstvom sveta prírody. Kombinácia tradičnej fytokozmetiky a modernej technológie umožnila vyvinúť prípravky na vlasy založené na báze prírodných zložiek, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. V ponuke prípravky na starostlivosť o vlasy a tiež prírodné farby na vlasy BIOKAP® NUTRICOLOR.
Kozmetické laboratórium Joanna sa špecializuje na starostlivosť o vlasy – regeneráciu, styling a farbenie vlasov.

Priazni sa teší aj široká ponuka prípravkov na starostlivosť o pokožku a tiež na depiláciu tela.

VLASOVÁ
KOZMETIKA

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

Kombinácia dlhoročných skúsenosti, inovatívnych nápadov a jedinečných receptúr prináša kozmetické produkty vysokej kvality s jedinečným dizajnom. V ponuke prípravky na starostlivosť o vlasy, telo, nechty aj tvár.
VITAL PHARMA+ je séria výrobkov vyvinutá pre farmaceutický trh na pokožku, ktorá potrebuje špeciálnu starostlivosť. Výrobky boli vyvinuté pre starostlivosť o suchú a citlivú pokožku, ktorá je bez života. Naše výrobky chránia pokožku pred škodlivým vonkajším prostredím.

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

EKOCERTIFIKOVANÁ KOZMETIKA

Prírodná, vegánska kozmetika OnlyBio pre lásku ekologického životného štýlu je v súlade s prírodou. Unikátne produkty obsahujú najmenej 99 % prírodných zložiek ktoré sú biologicky rozložiteľné a zároveň zabezpečujú vysokú účinnosť. V ponuke nájdete aj OnlyBio Baby, pre našich najmenších. 

Maternea je značka špecializovaná na starostlivosť pre tehotné ženy a čerstvé mamičky. Dobrá príprava, starostlivosť a výživa pokožky v priebehu tehotenstva a okamžite po pôrode je veľmi dôležitá pre udržanie elasticity a celkového dobrého stavu pokožky. Maternea zahŕňa kompletný rad starostlivosti o pokožku špeciálne vyvinuté pre toto krásne, ale zraniteľné obdobie v živote ženy.

KOZMETIKA
PRE BUDÚCE MAMIČKY

DETSKÁ
KOZMETIKA

Bebble dlhé roky spolupracuje s matkami, počúva ich priania, potreby a problémy v rôznych štádiách vývoja bábätka. Značka Bebble vie, že starostlivosť o bábätko nie je len rutina, ale tiež vyjadrenie lásky a oddanosti. Produkty Bebble spĺňajú najzákladnejšie potreby starostlivosti o detskú pokožku od prvého dňa a vyjadrujú vedomosti a odborné znalosti v oblasti používania bylín a prírodných olejov.

Už čoskoro v ponuke

Prírodná kozmetika z minerálnych solí Dr. Schüsslera v kombinácii so 100% prírodnými zložkami je jedinečná v oblasti starostlivosti o pleť, pretože pôsobí nielen povrchovo, ale aj na úrovni buniek a tkanív. Ak rozpoznáme zmeny, ktoré nastanú na našej pokožke ochránime našu krásu.

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

NOVINKA NA SLOVENSKU!

Jedinečný tvar produktov Your Pure Beauty s vysokým podielom prírodných zložiek pre dokonalú hydratáciu pokožky aj vlasov. Vegánske produkty s obsahom Aloe vera štavy z Mexických plantáži, s extraktom z bambusu s mnohými výživnými vlastnosťami a s extraktom z kokosu pre dokonalú hydratáciu.