Kozmetika

Saraya ponúka mimoriadne obľúbenú kozmetiku na starostlivosť o telo a tvár s kozím mliekom. Venuje sa tiež vlasovým prípravkom pre domáce a profesionálne použitie, od vlasových šampónov cez stylingové produkty až po výrobky na farebenie a zosvetľovanie vlasov.

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

KOZMETIKA SO SILOU PRÍRODY

Línia vlasových produktov inšpirovaná bohatstvom sveta prírody. Kombinácia tradičnej fytokozmetiky a modernej technológie umožnila vyvinúť prípravky na vlasy založené na báze prírodných zložiek, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. V ponuke prípravky na starostlivosť o vlasy a tiež prírodné farby na vlasy BIOKAP® NUTRICOLOR.
Kozmetické laboratórium Joanna sa špecializuje na starostlivosť o vlasy – regeneráciu, styling a farbenie vlasov.

Priazni sa teší aj široká ponuka prípravkov na starostlivosť o pokožku a tiež na depiláciu tela.

VLASOVÁ
KOZMETIKA

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

Kombinácia dlhoročných skúsenosti, inovatívnych nápadov a jedinečných receptúr prináša kozmetické produkty vysokej kvality s jedinečným dizajnom. V ponuke prípravky na starostlivosť o vlasy, telo, nechty aj tvár.
VITAL PHARMA+ je séria výrobkov vyvinutá pre farmaceutický trh na pokožku, ktorá potrebuje špeciálnu starostlivosť. Výrobky boli vyvinuté pre starostlivosť o suchú a citlivú pokožku, ktorá je bez života. Naše výrobky chránia pokožku pred škodlivým vonkajším prostredím.

KOZMETICKÝ
SORTIMENT

EKOCERTIFIKOVANÁ KOZMETIKA

Už čoskoro na Slovensku!

Prírodná, vegánska kozmetika OnlyBio pre lásku ekologického životného štýlu je v súlade s prírodou. Unikátne produkty obsahujú najmenej 99 % prírodných zložiek ktoré sú biologicky rozložiteľné a zároveň zabezpečujú vysokú účinnosť.

Maternea je značka špecializovaná na starostlivosť pre tehotné ženy a čerstvé mamičky. Dobrá príprava, starostlivosť a výživa pokožky v priebehu tehotenstva a okamžite po pôrode je veľmi dôležitá pre udržanie elasticity a celkového dobrého stavu pokožky. Maternea zahŕňa kompletný rad starostlivosti o pokožku špeciálne vyvinuté pre toto krásne, ale zraniteľné obdobie v živote ženy.

KOZMETIKA
PRE BUDÚCE MAMIČKY

DETSKÁ
KOZMETIKA

NOVINKA NA SLOVENSKU!

Bebble dlhé roky spolupracuje s matkami, počúva ich priania, potreby a problémy v rôznych štádiách vývoja bábätka. Značka Bebble vie, že starostlivosť o bábätko nie je len rutina, ale tiež vyjadrenie lásky a oddanosti. Produkty Bebble spĺňajú najzákladnejšie potreby starostlivosti o detskú pokožku od prvého dňa a vyjadrujú vedomosti a odborné znalosti v oblasti používania bylín a prírodných olejov.

Už čoskoro v ponuke

Prírodná kozmetika z minerálnych solí Dr. Schüsslera v kombinácii so 100% prírodnými zložkami je jedinečná v oblasti starostlivosti o pleť, pretože pôsobí nielen povrchovo, ale aj na úrovni buniek a tkanív. Ak rozpoznáme zmeny, ktoré nastanú na našej pokožke ochránime našu krásu.

KOZMETICKÝ
SORTIMENT